Cel na pierwszą wyprawę – Szwecja i Finlandia!

W te wakacje czas na powrót w rejony, które zainspirowały nas do zakupu Busa Lapidusa! Pierwsza wyprawa Busa Lapidusa rozpocznie się już za trzy tygodnie! Cel? Szwecja i Finlandia!

Naszą pierwszą zagraniczną wyprawę rozpoczniemy 13 lipca wsiadając na prom z Gdyni do Karlskrony. W Szwecji spędzimy 6 dni, a 19 lipca czeka nas kolejna podróż promem, tym razem jeszcze dłuższa, bo aż 12-godzinna. Popłyniemy ze stolicy Szwecji do Turku w Finlandii.

Dokładnych celów turystycznych i trasy nie będziemy Wam jeszcze zdradzać, po części dlatego, że jeszcze tego nie ustaliliśmy. Z pewnością chcemy zwiedzić kilka miast, odwiedzić kilka parków narodowych, a przede wszystkim cieszyć się wolnością. Tylko my, Bus Lapidus i wolność, zero zmartwień i problemów (chociaż w teorii, bo liczymy się z tym, że praktyka będzie zupełnie inna).

Kiedy planujemy powrót z wyprawy? Ile ona będzie trwać? Nie wiemy! O to nam między innymi chodziło kupując Busa. Jedziemy bez sztywno ustalonego planu. Jeśli nam się gdzieś spodoba to zostaniemy tam na dłużej, jeśli nam się gdzieś nie spodoba to pojedziemy dalej. Może wrócimy przez Szwecję, Danię i Niemcy. Może przez Estonię, Łotwę i Litwę. Może znowu promem z Karlskrony do Gdyni. Nie wiemy tego i nie chcemy wiedzieć. Może wrócimy 20 sierpnia, a może 10 września. Tego też nie wiemy. Wiemy, że nie możemy się doczekać rozpoczęcia VanLife’ingu – zostały nam już tylko trzy tygodnie do wyjazdu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *